Forum'a Hoşgeldiniz
Forumumuz; Düz Dünya ve Chemtrails savunucuları için kurulmuştur. Bu kapsam da kanıtlar, belgeler ve fikirler paylaşılmaktadır.
Kayıt Ol Forum Rehberi

Ağır Metal Tehdidi

Sezgin YILDIRIM

Bay
Moderatör
28 Şub 2018
157
13
26
Bursa
#1
Halsizsiniz, tüm vücudunuz ağrıyor. Doktor, doktor gezdiniz ama fizyolojik herhangi bir probleme rastlanmadı, hatta “Psikolojiktir, siz en iyisi bir psikiyatra başvurun” şeklinde bir öneri bile aldınız. Diyetinizde yeteri miktarda, kırmızı et, ciğer gibi zengin demir kaynakları mevcut, ama nedeni bir türlü anlaşılamayan kansızlık probleminiz var. Bir yakınınıza Alzheimer teşhisi kondu. Henüz 60’ında bile değil…. Bu anekdotları sayfalarca uzatmak mümkün…

Birçok sağlık probleminin arkasında araştırılması gereken ilk şeylerden biri vücutta ağır metal zehirlenmesi olup olmadığıdır. Ciddi sağlık sorunlarına neden olan bu problemden muzdarip olmanız için sanayii işçisi falan olmanız gerekmiyor. Maalesef modern yaşamın her alanında ağır metallere maruz kalıyoruz. Bazı önlemler alarak, vücuttaki tüm hücreleri tehdit eden ağır metal birikimini azaltmak mümkün olsa da tamamen kaçınmak maalesef mümkün değil. Neden? Çünkü şehirlerde aldığımız her nefesle birlikte ciğerlerimize ağır metaller çekiyor, yediğimiz midye, yemek pişirdiğimiz tava, tencere, hatta içtiğimiz su ile ağır metallere maruz kalıyoruz.

Maalesef halsizlikten bağışıklık sistemi hastalıklarına, hatta kansere kadar birçok ciddi sağlık problemine neden olan bu problem kimyasal tıbbın ilgi alanına girmiyor. Hâlbuki sorunu bir kan testiyle anlamak, sonra da hastayı ağır metal detoksuna sokarak şifa bulmasını sağlamak mümkün.

Dilerseniz önce vücutta biriken bu ağır metaller neymiş bir bakalım. Kurşun, cıva, kadmiyum, alüminyum, çinko, bakır, krom, nikel, siyanür, arsenik, kobalt, uranyum, magnezyum, manganez, çinko bunlardan bazıları. Bu arada çinko ve bakır gibi minerallerin sağlık faydalarını duymuş olmalısınız. Peki, bunlar neden bu listede yer alıyorlar? Çünkü vücutta bu minerallerden çok yüksek miktarda bulunması da ağır metal zehirlenmesine yol açıyor.