Forum'a Hoşgeldiniz
Forumumuz; Düz Dünya ve Chemtrails savunucuları için kurulmuştur. Bu kapsam da kanıtlar, belgeler ve fikirler paylaşılmaktadır.
Kayıt Ol Forum Rehberi

CHEMTRAILS AĞAÇLARIMIZI ÖLDÜRÜYOR

Sezgin YILDIRIM

Bay
Moderatör
28 Şub 2018
157
13
26
Bursa
#1
ROSALIND PETERSON: CHEMTRAILS AĞAÇLARIMIZI ÖLDÜRÜYOR (Pt. 2)

İklim Değişikliği nedeniyle ağaçlardaki zayıflama/kötüleşme

Birleşik Devletlerde hava durumunu değiştirme programları uygulamaya başladığımızın farkında olmadan ağaçlarımızın kötüleşmesine sebep olacak (ki zaten zayıflamanın meydana geldiği bazı vakalar mevcuttur), atmosferik deneyler yürütüyor ve iklim değişikliğinden, yani küresel ısınmadan söz ediyoruz!

Jetlerden salınan İNSAN YAPIMI bu bulutlardan kurtularak serinleyebiliriz çünkü gökyüzünde bulut olmadığında ısı yeryüzünden uzaklaşır ve bunu size söylemiyorlar. Söyledikleri şey; “(Hava durumunu) düzelteceğiz!”. Bu, kimyasal içeren bir düzeltme; bir çare veya çözüm değil, görmekte olduklarımıza bir düzeltme. (Havaya) Daha fazla kirletici katarak ve yalnızca benim veya sizin ailenize değil hepimizin başına daha fazla sorun açarak iklimi düzeltebilen birini tanımıyorum.

Sizlere açıklamaya çalıştığım şey yemek masanızda ve tabağınızda nelerin olacağıdır. Harekete geçmez isek uzakta başka bir ülkede olur ama burada olup da bizi etkilemez gibi bir şey değildir. Vermek istediğim mesaj budur ve bu yüzden gidip konuşuyor ve bu sunumu veriyorum çünkü bu bilgilerin bir kısmı açıklama gerektirmeyecek kadar net. Ve belgeler; inandırıcı 40.000 fotoğraf ve resim …. , bunlar resmi belgeler, bu çalışmaları ortaya koyuyorum ki insanlar seçimle işbaşına gelmiş resmî görevlileri eğitmeye gittiklerinde kullanabilsinler.

Diyebileceğim şu ki Washington’da maaşlı lobi faaliyeti yürütenler var. Bunlar Washington’da yaşıyorlar, Washington’da ikamet ediyorlar, Kongre salonlarının içindeler. Washington’a gittiğimde seçtiğiniz insanların ofislerine girip çıkan bir lobici bana eşlik etti. Şimdi bu lobiciler mevzuatı yazıyorlar; bu lobiciler kendi gerekçeleri ne ise ona yönelik lobi faaliyetleri yapıyorlar ama Amerikalılar bu ofislerde lobicilik yapmıyor. Lobicilerin söylediği şu: “Bu projeyi desteklemenizi istiyorum”, o proje her ne ise, ondan sonra size o konuyla ilgili bütün araştırma ve bilgileri veriyorlar, sizin yerleşim birimlerinize gelip yerel seviyede çalışanları eğitiyorlar, çalışanları oralarda eğitiyorlar. Sonra da Amerikalılar onların söylediği bir şeye itiraz edecek olsa: “E, inanıyoruz” veya “Bunun olduğunu düşünüyoruz” diyerek “Bakın bizler kendi adımıza lobi yapmıyoruz, baksanıza burada kanıtları var, siz olsanız ne yaparsınız? “diye yakınıyorlar oysa biz “Bakın, işte kanıtlarımız, bu konuda ne yapacaksınız?” diyerek kendi lobimizi yapmıyoruz. Oralara gidip de onları eğitmiyoruz, yerel yönetim ve federal düzeylerde insanları seçmiyoruz. Onların yaptıklarından şikayet ediyor ama onlara gidip de “Bak, eğer oyumu istiyorsan jeomühendislik konusunda bir şeyler yapmalısın, bu konu es geçilemez” demiyoruz. Sesinizi yükseltmek zorundasınız.

Mesela bugün John Fitzgerald aramızda. Kendisi ABD parlamentosunda temsil edilen (?) Contra Costa County adayıdır. John’un seçilmesini destekleyip desteklemeyeceğime karar vermek için bu konularda onun nerede durduğunu öğrenmek istedim: Jeo-mühendisliğin ne olduğunu biliyor mu? Atmosferik programlar hakkında bilgisi var mı? Hava durumunu değiştirme uygulaması ve ağaçlardaki kötüye gidişi biliyor mu? Kendisi gerçekten evime geldi çünkü bu konularda bilgi sahibi olmayı istedi. Amancio County’de birlikte tur atıp ağaçlara baktık. Ağaçlardaki kötüleşmeyi ve öldüklerini, bunların fotoğraflarını gördü, arazideki ve diğer yerlerdeki ağaçları bizzat gördü ve “Bak bu konuda bir şeyler yapmalıyız, meseleyi anladım. Bu meselenin yalnızca kendi evimdeki ağaçlar için değil, her yerde olduğunu anladım” dedi.

Mesela siz de Amencino County’ye gittiğinizde yukarılara çıkın, mesela küçük nehre gidin veya Mendocino’ya gidin mesela; 1. Otobanda ilerlerken ağaçlardaki büyük çaplı çöküşü, köknar ağaçlarının ölümüne yol açtığını.. Bunlar ayaktalar ama yangın tehlikesi yaratıyorlar, ölüyorlar. Her yerde meşe ağaçlarını göreceksiniz, ani ölüm sendromu içinde olmayan meşe ağaçlarını.

Güneşe doğru dik şekilde büyüyemeyen çam ağaçlarını da göreceksiniz. Bu ağaçlar büyümeye başlıyor ama boyları yaklaşık 15-20 ft yüksekliğe ulaşınca eğiliyor ve bitişikteki ağaçlara yaslanıyorlar çünkü biliyoruz ki bunların dik, yüksek ve güçlü şekilde büyüyebilmesine yetecek enerjileri yok.

Kızılağaçlar da azalıyor. Güzel kızılağaçlarımız, fotoğraflarda hepiniz gördünüz kabuklarını, bunları bizzat gördünüz. Kabukları öyle güzeldir ki bu yüzden onlara kızılağaç adı verilmiştir çünkü en göz kamaştırıcı ağaçtır, en göz kamaştırıcı kabuklardır. Oysa fotoğraflarda onların ayakta durduğunu ama üzerlerinin, ağaç gövdelerinin beyaz – yeşil bir küf tabakası ile kaplı olduklarını bizzat görüyorsunuz. Bu ağaçların yukarıdan aşağıya ölmekte olduklarını birçok sefer görüyoruz ama “Neden böyle olduğunu bilmiyoruz” diyorlar. Biz de diyoruz ki “Toprağı tahlil ettirin, bu ağaçları etkileyen şey toprakta bulunan alüminyum olabilir.” “Baksanıza insan yapımı bulutlar var. Ağaçlar eskiden aldığı yağmur ve sisi alamıyor. İklimi değiştiriyoruz” dediğimizde “E, anlarsın ya iklim değişikliği işte” diyorlar kastedilen şey iklim değişikliğiymiş gibi.

“İklim değişikliği”; bizlerin yapabileceği hiçbir şeyin bulunmadığı bir laf değil. İklim değişikliği konusunda bizler bir şeyler yapabiliriz çünkü hava durumunu değiştiriyoruz, her yerde hava durumunu değiştirme programları uyguluyoruz. Atmosferde insan yapımı bulutlar oluşturuyoruz, bu bulutlar hava arterlerini, iklimi etkiliyor.

Ben de sonuna kadar karşı koyuyorum. İnsanlar karşı koymaktan korkup korkmadığımı soruyorlar. Onlara şöyle diyorum: “Hayır, korkmuyorum”. Pek çok eyalette biz bir grup insan Atlantik’te, Pasifik’te, hemen şurada sahillerinizde 11.7 milyon deniz memelisini büyük ölçüde yok etmeyi amaçlayan ABD donanmasının üstesinden geliyoruz. Donanma, savaş hali denemeleri yapıyor ve Kuzey Kaliforniya’da bizim bölgemizden Kongre Üyesi Mike Thompson ve diğer senatörler ve diğer bölgeler, bohçanızda bu bilgiyi belirten bir mektup olduğu halde işin sahibini durdurmayıp elektronik silah denemelerinde ve hatta mavi ve boz balinaların ve tüm hayvanların geçişi esnasında bile bomba patlatılıyor. Ve bunun hakkında konuştuklarında “11.7 milyon deniz memelisini düşünecekler”, demek oluyor ki onların çoğunu öldürecekler. Üstelik bu konuda Barbara Boxer ve Senatör Feinstein halka açık bilgilendirici oturumlar düzenlemediler. Bunu yapmadılar çünkü (bu hayvanlara/canlılara) kıyacaklar. Somon balıkları için göç yollarında bile sonlandırmadılar, hiçbir şey yapmadılar.

Dolayısıyla bu olan biten şeyler sizin Güney Kaliforniya sahillerinizden doğrudur; Güney Kaliforniya Kuzeybatı eğitim alanı var; ayrıca Kuzey Kaliforniya eğitim alanı var ki Kuzey Kaliforniya’dan Washington’a kadar ve bunlar deniz savaşımı yürütüyorlar. Meksika Körfezi’nde beş yıllık bir program gerçekleştirecekler. Deniz Kuvvetlerine karşı duruyorum; açıkça dile getiriyorum, görevlilerle görüşüyorum. Şu ana kadar beni kimse taciz etmedi ve ertelettik… Bunu durdurmak için 12 Kasım’dan önce başka bir mücadele vererek müdahale ettik. Mesele şu ki; hiç kimse yaklaşıp ben kimim diye boğazımı sıkmadı çünkü internet siteme girip kim olduğumu öğrenebilirler. Güçlü kurumlara karşı koyabileceğinizi, seçimle gelen görevlilerinizin konuyla ilgilenmesini sağlayabileceğinizi söyleyeceğim. Bu kapsamda Kongre Üyesi Thompson yediğimiz balıkların biyolojik hassas alanları ile balıkçıların işlerini korumalarını sağlayacak diğer alanlar üzerinde, esasen konu ekonomi ile de ilgili, çalışmaktadır.

Böylece tüm bu konulardan, ağaçların ölmesinden söz ettiğimizde neler olduğunu, tüm bunları konuşuyoruz. Bu bölümü biraz atlayacağım çünkü bir kısmına zaten değinmiştim. Kaliforniya Eyaleti su tahlil sonucuna göre içme sularınızda dünya kadar zehirli kimyasal var. Bu bilgiyi yerel su ajansınızdan ücretsiz alabilirsiniz. Size bu kimyasalların hangileri olduğunu söyleyebilirler. Kaliforniya Devlet Arşivleri Yasası gereğince yalnızca bir fotokopi bedeli karşılığında size bu bilgiyi vermek zorundalar. Ayrıca her bir içme suyu kaynağının içinde neler olduğunu öğrenebilirsiniz. Kaliforniya Eyaletinde bir kurum/ajans bulunuyor; Sağlık Bakanlığı İçme Suyu Bölümü; burası Kaliforniya Eyaleti içinde alınan her bir içme suyu tahlilini ta 1970’lerden bu yana çevrimiçi olarak tutan bir veri havuzu. Bütün bu bilgilere erişebilirsiniz. Yerel düzeyde bu bilgiler mevcut ancak neler olduğunu bilmenizi istemiyorlar!

İşte alüminyum, stronsiyum, berilyum, baryum, demir, manganez olarak bulunan bazı kimyasalları listeledim. Dünya kadar şey var.

View: https://www.youtube.com/watch?v=PT7iUFmuweE