Forum'a Hoşgeldiniz
Forumumuz; Düz Dünya ve Chemtrails savunucuları için kurulmuştur. Bu kapsam da kanıtlar, belgeler ve fikirler paylaşılmaktadır.
Kayıt Ol Forum Rehberi

Chemtrails’in İnsanlar Üzerinde Etkileri

Sezgin YILDIRIM

Bay
Moderatör
28 Şub 2018
157
13
26
Bursa
#1
Etilen dibromür (EDB) ile JP8 110 jet yakıtı aşağıdaki belirtilere neden olabilir;

Solunum problemleri,
Boğaz ağrısı ve sinüs iltihabı,
Şişmiş lenf bezleri,
Öksürük,
Nefes darlığı,
Sinüs baş ağrısı,
Genel solunum yetmezliği,
Kalp ve karaciğer hasarı ;

Alüminyum oksit beyin hücrelerini etkiler, hafıza ve konsantrasyonu zayıflatır, Alzheimer hastalığına yol açar ve solunum yolunda hasara neden olur. Spreyde kullanılan polimerler göz ve solunum bölgelerinde depolanır, kanamalara, ağrı ve göz sorunlarına yol açabilir (burun kanamaları ve kanlı dışkı).

İnsanlar üzerindeki diğer etkiler yeterince araştırılmış olmasa da, uzun vadede sağlık problemleri beklenmektedir. Alman Federal Sağlık Eğitim Merkezine göre, 2000 yılında %11 ölümlerin grip benzeri hastalık sebebine bağlı olduğu tesbit edilmiş, ancak hastalığa yol açan virus (patojenler) bilinmemektedir.

Bu uçuşların havayı sistematik suni bulutlarla kaplamayı amaçladığı ortaya çıkıyor. Bazen iki uçağın hemen hemen aynı yükseklikte uçtuğunu, ancak birisinin arkasında sürekli şerit oluştuğunu, diğerinin ise birkaç dakika sonra kaybolan kısa şeritle uçtuğunu gözlemleyebilirsiniz. Diğer bir fenomen ise, kimyasal tankın boşalması, havadaki şerit oluşumunun durması, başka tank devreye girdiğinde, spreylemenin tekrar başlamasıdır.