Forum'a Hoşgeldiniz
Forumumuz; Düz Dünya ve Chemtrails savunucuları için kurulmuştur. Bu kapsam da kanıtlar, belgeler ve fikirler paylaşılmaktadır.
Kayıt Ol Forum Rehberi

Düz Dünya Grubu

Sezgin YILDIRIM

Bay
Moderatör
28 Şub 2018
156
12
26
Bursa
Öne çıkan konu #1
Düz dünya diye bir şeyler duyup da gülme krizi geçirmeyen kimse var mıdır bilemiyorum. Ama bu, yaşayacağımız son şaşkınlık değil . Asıl şoku, tüm anlatılanların doğruluğu ortaya çıkmaya başladığında yaşayacağız. Bu sitede sizlerle bu bilgileri paylaşacağız.

DÜZ DÜNYACILAR KİMDİR ?

Gözlemlemeyi, araştırmayı seven sizlerden, bizlerden birileri. Sıradan insanlarız. Bizi diğerlerinden ayıran tek özelliğimiz her halde sorgulamadaki azmimizdir.

DÜZ DÜNYACILARIN EĞİTİM SEVİYELERİ NEDİR ?

En az sizler kadar eğitimli olduğumuzu göz ardı etmemelisiniz.. Unutmamanız gereken diğer bir husus, Düz Dünyayı, akademisyenler ve profesörlerle de tartışabildiğimiz ve çoğu kez bu tartışmalarda galip geldiğimiz konusudur... Yani, burada ön yargılarınızı bir kenara bırakıp, duyularınızı açmanız gerekecek..

DÜZ DÜNYACILARIN ORTAK DİNİ GÖRÜŞÜ VAR MIDIR ?

Kesinlikle yok.. Aramızda neredeyse her görüşten katılımcılar mevcut. Biz seküler bir grubuz ve önemsediğimiz tek konu, dinsel bir gözlükle değil, elle tutulan gözle görülen ve ölçülebilen kavramlarla konuşuyor, tartışıyor ve bazı teorileri tartışıyor oluşumuz.
Biz arkadaşlarımızla aramızda din ve siyaset farklılıklarımız ile değil, ortak paydalarımızla buluşuruz. Ancak küresel dünya savunucularının ortak bir dini görüşü olduğunu da söylemek zorundayız ve bunu sizlerin de bilmesi herhalde hakkınızdır.

NASA, ESA, JAXA GİBİ UZAY ARAŞTIRMA AJANSLARI NEDEN VAR ?

Neden varlar? Ne zaman, kimler tarafından kuruldular? Kağıt üzerinde açıkladıkları kadar elbette biliyoruz. Ek olarak, sembolizm destekli bir takım dini ritüellerle bir güce hizmet ettiklerini yine kendi açıklamalarında görebiliyoruz. Bu sitede, yaptıkları tüm hileli operasyonlarını nasıl kurguladıklarını kendi gözleriniz ile göreceksiniz. Neden bizleri kandırsınlar sorusunun dini ve siyasi bir çok cevabını ve açıklamasını bulacaksınız.