Forum'a Hoşgeldiniz
Forumumuz; Düz Dünya ve Chemtrails savunucuları için kurulmuştur. Bu kapsam da kanıtlar, belgeler ve fikirler paylaşılmaktadır.
Kayıt Ol Forum Rehberi

Genel Belirtiler

Sezgin YILDIRIM

Bay
Moderatör
28 Şub 2018
156
12
26
Bursa
Rüzgar gücü ve çekme yönüne göre Chemtrails şeritleri havada saatlerce kalabiliyor ve gitgide yayılıyorlar. Yaklaşık 2 – 5 saat içersinde beyaz gri bir tabaka oluşup, gökyüzüne dağılıyor ve loş bir görünüm oluşuyor.

Chemtrail bulutlarına artık gitgide “normal” gözüyle bakılmakta, zira büyük şehirler üzerinde sürekli varlıklarını sürdürüyorlar. Bilhassa iyi havalarda meydana çıkan uçaklar, ızgara halinde desenli spreyleme uçuşları yapmaktadır. Yakınında havaalanı olmayan bölgelerde geridönüş manevraları ile enteresan formasyonlar oluşmaktadır. Kare şeklinde (eşit mesafelerde) desenlerin oluşması, sivil hava trafiğinin bu formasyonların ortaya çıkmasında bir rol oynamadığını kanıtlıyor.

Eski Greenpeace aktivisti Werner Altnickel, birkaç yıl boyunca titizlikle chemtrail uçuşlarını araştırmış ve yaptığı çalışmaları kendi web sitesinde (www.chemtrail.de) toplamış, okurlarına sunmuş. En son video kaydı (aşağıda) için şöyle yazıyor:

19.9.2012 tarihinde havada iki tane paralel şekilde uçan dört motorlu askeri uçağı yakaladım, hemen video kaydına başladım. İki askeri jet yanyana uçarken, kalıcı chemtrail izi bırakıyorlardı. Uçağın birinin spreylemesi aniden sona erdi, başka tankın devreye girmesi ile 20 saniye sonra spreyleme tekrar başladı. Diğer jet aralıksız iz bırakmaya devam ediyordu. Chemtrails diye bir şey yok diyenleri bu oluşumu açıklamaya davet ediyorum. Nasıl bir fiziksel gerekçe sunabilecekler merak ediyorum.