Forum'a Hoşgeldiniz
Forumumuz; Düz Dünya ve Chemtrails savunucuları için kurulmuştur. Bu kapsam da kanıtlar, belgeler ve fikirler paylaşılmaktadır.
Kayıt Ol Forum Rehberi

İKLİM MÜHENDİSLİĞİ, YIKICI DOLU FIRTINALARINA YOL AÇIYOR

Sezgin YILDIRIM

Bay
Moderatör
28 Şub 2018
157
13
26
Bursa
Öne çıkan konu #1
Yapay/kimyasal buz çekirdeklendirme (aritificial/chemical ice nucleation) uygulaması ile son derece yıkıcı dolu fırtınaları arasındaki ilişki nedir? …

Yapay/kimyasal buz çekirdeklendirme uygulaması; örtülü sürdürülen hava durumunu değiştirme programlarında artık sürekli olarak kullanılmaktadır. Bu maddelerle bulutlar soğutulmakta ve bu sayede hava, bulutların altında kümelenmektedir. Ancak bu yapay unsurlar fırtına esnasında olağan derecelerin çok üzerinde, çok daha fazla yoğunlukta ve çok daha erken buz oluşmasına yol açtığında ne oluyor? Dolu fırtınalarının çok daha sık görülmesi ve son derece büyük dolu tanelerinin oluşması beklenen sonuçtur…

Aşırı derecede büyük ve sık görülen dolu fırtınaları sonucu doğan zararda 2010- 2012 yılları arasında %84 artış kaydedilmiştir ve bu oran hala yükselmektedir. Büyük Göller’de son bir kaç yıldır daha önce hiç görülmeyen büyük buz parçaları görüldü. Kendilerine söyleneni söylemek için maaş alan ana akım medya “uzmanlarının“ daha önce hiç vaki olmayan bütün bu tuhaflıklara yaptığı açıklamalara inanıyor musunuz?

Küresel yürütülen iklimi değiştirme uygulamaları; katıksız bir akıl hastalığının tamamen kontrolden çıkmış yıkıcı uygulamalarıdır. Şu anda hiç bir yerde doğal hava durumu yaşanmıyor. Bunların hepsi Dünya gezegenine jeomühendisliğin saldırısı sonucu bozulan hava olaylarıdır. İklim mühendisleri her zamankinden daha ekstrem (aşırı) hava koşulları yaratmaya devam edeceklerdir. Daha fazla sıklıkta ve yoğunlukta yapay/kimyasal çekirdeklenmiş fırtınalar oluşturulması bu senaryonun bir parçasıdır. Hızla ısınan bir dünyada soğuma illüzyonu yaratmak maksadıyla iklim mühendisliği imalatı kar fırtınaları da her tarafı alt üst etmeye devam edecektir.

Son yıllarda ABD’nin doğusunda sıcaklık değerlerinde görülen düşüşler sürekli uygulanmakta olan iklim mühendisliğinin açık örnekleridir. İklim mühendisliği saçmalığının gün yüzüne çıkartılarak durdurulması için hepimiz birlikte çalışmak zorundayız. Bunun için sihirli bir değnek yok, bu savaşta tutulacak kolay bir yol da yok ama gerçekten ilerliyoruz.

Jeomühendislik gerçeği konusunda önemli miktarda farkındalık düzeyine erişildiği ve insanlar kendilerine neler yapıldığını anladığı zaman yaklaşım değişikliği doğacaktır.”

Çeviri: Özlem Büyükakın 15/07/2017)

Bağlantıda verilen yapay/kimyasal çekirdeklendirme maddelerinin spreylenmesi sonucu meydana getirilen ve bugüne kadar görülmemiş büyüklükte “buz taneleri”nin fotoğraflarını da lütfen inceleyin arkadaşlar. Daha büyük felaketler yaratılmadan lütfen duyurulmasına ve durdurulmasına destek olunuz .