Forum'a Hoşgeldiniz
Forumumuz; Düz Dünya ve Chemtrails savunucuları için kurulmuştur. Bu kapsam da kanıtlar, belgeler ve fikirler paylaşılmaktadır.
Kayıt Ol Forum Rehberi

İLAÇ İLE ZİHİN KONTROLÜ MÜMKÜN MÜ?

Sezgin YILDIRIM

Bay
Moderatör
28 Şub 2018
156
12
26
Bursa
(Konunun "düz dünya" ile ilgisi var mıdır, yok mudur noktasında beyin fırtınası yapmamız gerekecek)

View: https://www.youtube.com/watch?v=pEUa5wibDS4&sns=fb

Yukarıda linkini paylaştığım videoda konuşma yapan adamı (Hasan Mezarcı) vakti zamanında (aklım bu konulara pek ermez iken) ciddiye almamış ve dalga geçmiştim. Geçenler takip ettiğim bir sayfada kendisinden "yaşayan şehit" olarak bahsedilmesi ve birkaç yerde daha bu ifadeye yer verilmesi üzerine niçin böyle bir nitelemede bulunulduğunu merak ederek (her zaman olduğu gibi) yine biraz derinlere ineyim dedim ki; kendisinin Refah Partisi milletvekili olduğu dönemde Atatürk, laiklik vb. konulardaki sivri dilli söylemleri nedeniyle hapse atılıp yıllarca işkence gördüğü ve yine o dönem bir takım derin güçler tarafından zehirlendiği/delirtildiği iddialarıyla karşılaştım.

Milletvekili olduğu dönemde yaptığı konuşmaları ve linkini paylaştığım (birkaç ay evveline ait düğün merasimi) konuşmasını birlikte değerlendirdiğimde ise zehirlenme/delirtilme iddialarının bir zemini olduğu/olabileceğini hissettim diyebilirim...

Bu zehirlenme/delirtilme olaylarının bildiğimiz "büyü" ya da "zihin kontrolü" denen yöntemlerle yapılabildiği söylentiler arasında.

Sözde CIA, bunu içinden çıkamadığı durumlarda uyguluyormuş.

Youtube'a "Zihin Kontrolü" yazarsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız.

İşin garip tarafı, sayısı şimdilik az da olsa Türkiye'de belli bir kesim insanın bu olayın mağduru olduklarını iddia etmeleri.

Aşağıda ekran görüntüsünü paylaştığım (youtube'da denk geldiğim) bir yorum ise bu iddiayı açıklamaya yeterli diye düşünüyorum.

Bahsedilen Yitkam adlı siteye de (http://yitkam.org/) göz attım bu arada.

Garip işler...

3F97C8A7-6F77-439D-A1D9-F7A56BD4052C.jpeg