Forum'a Hoşgeldiniz
Forumumuz; Düz Dünya ve Chemtrails savunucuları için kurulmuştur. Bu kapsam da kanıtlar, belgeler ve fikirler paylaşılmaktadır.
Kayıt Ol Forum Rehberi

UZAY GERÇEK Mİ ?

Sezgin YILDIRIM

Bay
Moderatör
28 Şub 2018
157
13
26
Bursa
#1
Evet ve hayır. Gökyüzünde gördüğünüz yıldızlar, gezegenler olarakta bilinen gezgin yıldızlar tam oradalar. Onları nasıl inkar edebiliriz? Tam olarak ne olduklarını bilmiyoruz ama oradalar. Uzay hakkında bize söylenenler, ne oldukları, hiçbiri doğru değil. Sözde uzay'la ilgili inandığımız her şey çoğunlukla Hollywood filmleri gibi, çizgi filmler de dahil diğer medyadan kaynaklanıyor. Tabii ki de en büyük suçlu NASA propogandası. Daha önce de söyediğimiz gibi, Dünya'nın hiç gerçek fotoğrafı olmadığı gibi diğer sözde gezegenlerin de, bütün fotoğrafları da bilgisayar üretimi. NASA'nın insanların Dünya'nın alçak yörüngesinden öteye geçemeyeceğini söylemesi defalarca kayıt altına alındı.

Obama; " Önümüzdeki on yıl içinde mürettebatlı uçuşlar, alçak Dünya yörüngesinin ötesini keşfetmek için gerekli sistemleri test edip deneyecek."

Alçak yörünge söz de, 990 ile 1200 mil arası uzaklıktadır. Ay'ın 200 bin mil uzaklıkta olduğunu söylüyorlar. Eğer bunu bugün yapamıyorsak, nasıl oldu da 1960-1970'lerde yapabildik? Ayrıca, uluslararası uzay istasyonu'da tıpkı NASA'nın önümüze koyduğu diğer her şey gibi sahte bir masonik aldatmaca. Özel efektler, modeller, havuzlar, sıfır yer çekimi uçaklar ve diğer birçok kamera hileleri ile yapılmış tamamen uydurmadan ibaret.