Forum'a Hoşgeldiniz
Düz Dünya ve İklim Mühendisliği Platformu. Değerli fikirlerinizi ve düşüncelerinizi topluluğumuzla paylaşın.
Kayıt Ol

YÖNLENDİRİLEN İKLİM ve HAVA DURUMLARI

Sezgin YILDIRIM

Kayıtlı Üye
28 Şub 2018
104
5
26
Bursa
#1
H.A.A.R.P (Yüksek Frekanslı Etkin Güneşsel Araştırma Progamı) & Chemtrails (Kimyasal Püskürtmeler)

Yüksek teknoloji ürünü olan elektromanyetik cihaz, H.A.A.R.P; alçak frekans dalgaları ile çok güçlü etkiler ortaya çıkarır. 50’den fazla anten vasıtası ile atmosfere verilen alçak dalga boyların da olan frekanslar; halihazır da etkin olarak kullanılan ve buna müteakiben tanık olduğumuz hava durumlarını, iklimleri yönlendirir ve kötü şartların oluşmasına neden olur.

H.A.A.R.P; alçak dalga boylarında frekanslar üreterek, canlılar üzerinden değişkenlik gösteren psikolojik dejenarasyon etkenlerini de ortaya çıkarır. Alçak frekanslar; hem Doğa da, hem canlılar üzerinde çok büyük etkiler oluşturur.

Kimyasal Püskürtmelerin (Chemtrails) içerisinde bulunan, nano boyutta indirgenmiş ağır metaller ve karbon nanotüpler; hava da ve atmosfer de iletkenlik sağlayarak, H.A.A.R.P gibi yüksek frekanslar üreterek hedefi vuran cihazlara yüksek potansiyel yaratır ve verimli zemini oluşturur. Belirli hesaplamalar ile gökyüzünde kullanılan frekanslar; insanlar üzerinde iç ses gibi telkinler üretebilir, statik (durağan, hissiz, hipnotik) duruma getirebilir, güç zorluğu, baş ağrısı, hareket kabiliyetinin yitirilmesine sebep olur. Özellikle psikotronik alan da kullanılan bu yöntemler, hükümetlerin ve medya ağının algı operasyonlarına entegreli biçimde harekete geçirilir. Bunun etkilerini, akıllı ve farkındalık kapasitesi yüksek olan kişiler az çok tahmin edebilir…

Kimyasal Püskürtmeler her ne kadar Güneş’i, Küresel olarak engellemek amaçlı atıldığını iddia etseler de; yaşam alanlarının, tarım alanlarının ve su havzalarının üzerinde yoğunlaştığı gün gibi ortadadır.

H.A.A.R.P, Kimyasal Püskürtmelerin (Chemtrails) içeriğini kullanarak yağışlar üretir. Çeşitli operasyonlara entegreli olan harekatlara dahil bu yağışlar; toplumları ve şehirleri baskı altında tutmak ve zayıflatmak için kullanılır.

Bu yağış kontrolünün büyük sebebi de; özellikle flash – ani yağışlar ile bir bölgeye yağdırılarak, o bölge de ki yer altı petrol ve gaz yataklarına; su dolumuyla basınç yaratmak, yerin gerilimini arttırmak ve H.A.A.R.P dalgaları ile de katmanları harekete geçirerek, yer altı patlaması yaratabilme tekniklerini de içermektedir.

Atmosferin ısısını kontrol edebildikleri gibi, yer altını da ısıtabilir. Küresel ısınmayı tetikleyen mikro ve makro hava durumu değişimleri, küresel hava akımlarının yönlendirilmesi ve kontrol edilmesine kadar büyük etkilere sahiptir. Bu yüzden 50’den fazla anten kullanmaktadırlar. Yerel radar ve hava durumu radarlarının pek çoğu da, mikro iklim değiştirilmesi hava durumunun silah olarak kulanılmasına olanak verir.

Kimyasal Püskürtmeler, yüksek elektromanyetik cihazların frekanslarına zemin hazırlarken; bunları kontrol eden ticari piyasalar oluştururlar. Gündem21 ve karbon salınımı piyasaları; küresel ısınmaya karşı kurulan organizasyonların perde arkasında tüm bu olanları gerçeleştirir ve düzenler. Dünya ısınıyor, kurtaralım derken; insanların herşeyini ellerinden alıp, şirketlere ve şirkete dönüştürülmüş hükümetlere devrini sağlamak ve kendi sömürü düzenlerini bedavaya getirmek gibi planları dahilinde işlerini yürütürler.

Bu sistemin içerisinde bulunan HES’lerin (Hidroelektrik Santral) projelendirilmesi; Doğa Katliamı Madenler ve mineral yatakların da gaz ve petrol çıkartılması istenilen yerler de uygulanan en belirgin hareketlerdir.

H.A.A.R.P, Echalon altında çalışan bir sistemdir. (ECHELON, Dünya medyası ve popüler kültürün; AUSCANZUKUS olarak bilinen Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri tarafından imzalanan UKUSA antlaşmasına dayalı bir istihbarat sinyalleri toplama ve analiz ağı işletimini açıklarken kullandıkları isimdir.) Askeri amaçlı olarak ağırlıklı bir tempo da kullanılır. H.A.A.R.P kapandı söylentileri yaygınlaşsa da, kapandığı günden beri çalışmasını, tam kapasite askeri silah olarak kullanılmaya devam ediliyordur. Kapandı denildiğinden beri (yani bilgi sızması engellendiğinden beri) ; Dünya üzerinde ki kasırgaların ve depremlerin etkin bir şekilde arttırılmasına müteakiben; Ülkelerin harap edilmesi, kıtlık ve hava durumu değişimi ile milyona varan insan kayıplarına sebep olmuştur.

Bir de bunun yanına CERN gibi bir manyetik alan üreticinin de eklenmiş olduğunu da var sayarsak; Dünya’nın elektromanyetik alanını, çoklu insan yapımı aletler ile varyasyonel etkileşimlerin ve nedenlerin sebep olduğu yıkımları meydana getirir.

Ülkemiz de son 60 yıl da olanlar; Jeo Mühendislik ürünü olan Kimyasal Püskürtmeler (Chemtrails) ile birlikte yürütülen yüksek teknolojik H.A.A.R.P ile kontrol edilmiştir ve edilmeye de devam ediliyordur. İstanbul Üniversitesinin 10 yıllık bilimsel araştırma ve sonuçlarında; %80-%90 oranında ki yağışlar %50’nin altına düşmüştür.

Salgın hastalıkların da sebep olduğu kimyasal püskürtmeler (Chemtrails), 1950’li yıllara dayandığı bilinmektedir. Uzun zaman önce Ülkemiz de yaşanan Siroz’dan dolayı ölen yüksek sayı da ki kayıplar da kimyasal püskürtmelerin neden olduğu operasyonlardır. Diğer etiyolojisi bilinmeyen ve kimyasallar ile ilişkili olan ölümler de, bu zehirlenmelerin ürünüdürler. Hepatit, çocuk felci, menenjit, çiçek vs…

Kendi Ülkelerinde ki toplumları da kontrol etmek, nüfus azaltmak, azaltırken kâr etme amaçlarını sürdürmektedirler. Ne gariptir ki yöneticileri uygulattıkları ülkelerin memurları ve siyasileri de; bilinçli olarak uyguladıkları bu operasyonlardan dolayı yaşamını yitirmektedir. Küresel ekonomiyi elinde tutan elitler ise; onlarca defa organ değiştirerek, yaşamlarını koruma gayreti içerisindedirler.